הסבר על סוגי מקלחונים

המקלחון הוא לא רק אמצעי הרחצה היעיל ביותר אלא הוא הפך להיות בשנים האחרונות לפריט אופנתי שמוסיף עיצוב ושיק מיוחד מאד שמשדרג כל חדר רחצה בבית או במשרד או בכל מקום רלוונטי אחר.
יש הרבה מאד סוגי מקלחונים בואו נעשה סדר ונתמקד בנפוצים ביותר :
מקלחונים עם דלתות הזזה -
מדובר במקלחונים שנוח מאד לפתוח ולסגור אותם וגם שיטת הפתיחה והסגירה לא תופסת מקום.בדרך כלל מדובר על דלת זכוכית אשר נעה על גבי מסילה עם גלגלים.
סוג כזה של מקלחון מתאים לחדרי רחצה קטנים.
מקלחונים עם דלתות פתיחה ( צירים ) -
יש כאן מגוון גדול של דגמים. יש דלתות שנפתחות כלפי חוץ ונסגרות כלפי פנים ( IN / OUT ׂׂ)
או דלתות משולבות שמאפשרות פתיחה קטנה או פתיחת דלתות מלאה.
חשוב לבדוק באופן מקצועי ששיפוע הרצפה עומד לפי התקן על מנת להימנע ממצב של בריחת מים והרטבת החלל בעת המקלחת.
מקלחונים אלו מתאימים לחדרי רחצה גדולים מהממוצע או לכאלו שניתן לפתוח את הדלתות בצורה נוחה ובטיחותית ולהרגיש נוח בחדר הרחצה.
מקלחונים מרובעים  -
אלו המקלחונים הקלאסיים והסטנדרטיים והמאד נפוצים, חשוב לדעת שלעיתים הם יכולים לתפוס מקום בחדרי רחצה קטנים ולכן חשוב שתמיד מודד מקצועי ובעל נסיון בתחום יבצע את המדידות ושיהיה בתהליך הרכישה ליווי מקצועי ואישי.
מקלחונים מעוגלים -
המקלחונים הנ"ל יכולים להתאים לאילוצי חדר רחצה קטן מהממוצע , בנוסף מקלחונים אלו הפכו למבוקשים מאד בזמן האחרון בגלל שהם למעשה שוברים את המרחב ע"י קווים מעוגלים ומוסיפים עיצוב נקי ורך לחדר הרחצה.

מקלחונים קטומים -
אלו מקלחונים פינתיים שלמעשה הפינה היא קטומה , הם מתאימים מאד לחדרי רחצה קטנים שבעזרתם ניתן לנצל היטב את שטח החלל ולהביא את הערך המוסף של מקלחונים אלו בצורה מעולה.
מקלחוני חזית -
מקלחונים שבנויים בצורה של קופסא בעלת 3 צלעות כשהדלת נעה 90 מעלות פנימה או נעה החוצה על פי בחירת טיב הציר. אלו מקלחונים שיש להם נוכחות מרשימה בחדר הרחצה
ויש לסוג זה מגוון רחב מאד של עיצובים קלועים בתוך גומחה עם נישות או בין 2 קירות עם 3 דלתות וגם מקלחוני הזזה עם מסילות גלגלים.כמובן שניתן לבחור מגוון עיצובים מיוחדים לפי בקשות הלקוחות.
מקלחונים פינתיים -
מקלחונים נפוצים מאד ,הם מתאימים לחדרי רחצה שיש להם פינה בה ניתן למקם את המקלחון וע"י כך לחסוך בשטח. יש אפשרות לבחור מקלחונים פינתיים שכוללים 2 דפנות על קירות החדר או מקלחונים פינתיים עם צד אחד קבוע בלבד, הכל בהתאם לאילוצי שטח חדר הרחצה והעיצוב המבוקש.ניתן לבחור דלת פתיחה אחת או לבחור שתי דלתות.כמו כן במקלחונים פינתיים יש סוגים נוספים כמו:מקלחוני הזזה ומקלחוני הרמוניקה מתקפלים.
מקלחונים על פי מידות מיוחדות -
יש הרבה מאד נשים וגברים שרוצים לממש את החלום שלהם בכל מה שקשור לחדר הרחצה הפרטי שלהם וזו בדיוק הקטגוריה המתאימה ביותר לשם כך ..
יש משפט שאומר "השמים הם הגבול" וזה נכון גם לגבי ייצור מקלחון לא סטנדרטי.ניתן לייצר מקלחון בכל מידה,בכל עובי זכוכית,בכל דוגמת זכוכית, בכל עיצוב ובכל מקום ולכן סוג זה של מקלחונים לפי מידה מיוחדת גם נפוץ מאד וזה משקף את המציאות שלנו שאומרת שכל אחד הוא מיוחד במינו ולכן נושא המקלחונים על פי מידות מיוחדות צובר תאוצה בשנים האחרונות. 
אמבטיונים -
זהו למעשה השילוב שבין מקלחון לבין אמבטיה.
יש חלוקה של האמבטיה למקלחון ,קיימת בדרך כלל דלת שיוצרת את ההפרדה ומאפשרת להשתמש בחלק מהאמבטיה כמקלחון.
יש מגוון סוגים של אמבטיונים כמובן יש את אלו עם דלת אחת ויש עם 2 דלתות ואף 3 דלתות.
מדובר בחלוקה נוחה של האמבטיה . באמבטיון מתקינים גם אפשרות של דוש וגם ברז וניתן
להשתמש באמבטיון כמקלחון או כאמבטיה לפי בחירה.
אמבטיון שסגור במחיצה אחת יוצר תיחום אך מאפשר ליהנות גם מתחושה יותר קלילה ואוורירית. ואילו אמבטיון שמורכב מ 2 דלתות מאפשר אטימות גבוהה למים אך מייצר תחושה אחרת בעת הרחצה הכל כמובן לפי הרצון והבקשות המאד אישיות של כל אחד ואחת.


 
Coi בניית אתרים
0
דף הבית טלפון פייסבוק